З 20.08.2012 по 20.09.2012 приєднуйся до групи Сyclope та отримай гарантовано знижку 10 % на всі товари магазину до кінця 2012 року, а також можливість отримати навушники безкоштовно* або придбати за акційною ціною 99 грн.

* мається на увазі придбання за 1 грн.

УМОВИ АКЦІЇ

1. Акція проводиться на території України в період з 20 серпня 2012 р. до 20 вересня 2012 р.

2. Для участі в акції необхідно:

1) приєднатися до групи Cyclope та запросити до групи друзів;

2) зробити репост повідомлення про проведення акції на своїй сторінці. Для цього потрібно натиснути значок «Мне нравиться» і  «Рассказать друзьям». Репост повідомлення має знаходитися на стіні учасника до завершення акції.

3. Кожен учасник, який приєднався до групи Cyclope в період акції гарантовано отримує знижку у розмірі 10% на всі товари магазину cyclope.com.ua до кінця 2012 року, а також можливість отримати одне з таких заохочень:
3.1. право придбати навушники Cyclope I за ціною 1 грн.;
3.2. право придбати  навушники Cyclope I за акційною ціною 99 грн.

4. Кількість заохочень, що будуть розіграні в рамках акції залежить від кількості учасників. Чим більше учасників приєднається до групи, тим більше навушників буде розіграно.

ЗБІЛЬШІТЬ СВОЇ ШАНСИ НА ПЕРЕМОГУ В  4 РАЗИ!

Для цього потрібно запросити до групи якомога більше друзів. У випадку, якщо до групи приєднається максимальна кількість учасників, заохочення отримає КОЖНИЙ ТРЕТІЙ  учасник групи.

5. Максимальна кількість учасників акції – 5000 осіб. Розіграш заохочень відбудеться 21.09.2012.

6. Кожен учасник, який приєднався до групи, отримує повідомлення з порядковим номером, за яким в подальшому будуть розіграні заохочення.

7. Розіграш відбудеться за допомогою генератора випадкових чисел http://www.randstuff.ru/number/.   Відеозапис розіграшу буде розміщений на сторінці групи.

8. Знижки, отримані учасниками в рамках акцій, не сумуються та не застосовуються до товарів, які придбаваються за акційною ціною.